Vagon Taşımacılığı

Kadem Logistics

Tren yolu taşımacılığı Rusya ve BDT ülkelerinde alternatif bir taşıma modülü olarak sektöre hayat vermektedir. Türkiye’nin herhangi bir bölgesinden TIR’larımız ile alınan yüklerinizi, Gürcistan Batum aktarma sahasına getirip, 21 tonluk kapasiteli 120 m3 hacimli vagonlara , yüklemeleri gerçekleştirilir. Aktarma bölgemizde yüklenen vagonlar , demiryollarının tarifeli lokomotifleri ile Gürcistan üzerinden Azerbaycan Limanı’na gelip, Bakü limanından vagon gemisi ile Hazar Denizi üzerinden geçerek istenilen varış noktalarına göre Aktau Limanı’na ( Kazakistan ) veya Türkmenbaşı’na ( Türkmenistan) sevkleri sağlanır.

Vagon yüklemelerinde yüklenecek malın cinsi, ebatları, palet başı tonajı ,toplam tonajı malzemenin gümrük tarife numarası navlunu belirleyici unsurlar arasındadır. Vagonların istenildiği gibi eksiksiz yüklenebilmesi için bütün vagon yüklemelerinde istenilen bilgileri tam olarak rezervasyonunuz ile beraber ilgili birimlere bildirmeniz önem arz etmektedir. Tonajlı ve hacimsiz yüklerde ciddi maliyet avantajı sağlamaktadır.

Deneyimli Ekip
Geniş Araç Filosu
Ekonomik Fiyatlar
Güvenilirlik
Deneyim ve Uzmanlık Geniş Hizmet Yelpazesi Güvenilirlik

Kadem Logistics, yılların verdiği deneyimle lojistik sektöründe güçlü bir konuma sahiptir. Müşterilerine en iyi hizmeti sunmak için alanında uzmanlaşmış bir ekip ile çalışır.

Kadem, kara, deniz ve hava taşımacılığı dahil olmak üzere geniş bir lojistik hizmet yelpazesi sunar. Müşterilerine tüm lojistik ihtiyaçlarını tek bir çatı altında karşılayabilme avantajı sunar.

Kadem Logistics, güvenilirlik ve zamanında teslimat konularında öncelikli bir yaklaşım benimser. Müşterilerine güvenilir lojistik çözümleri sunarak işlerinin sorunsuz bir şekilde yürütülmesine katkı sağlar.

Tecrübeli ve kendi alanlarında uzman olan personel yapısı ile güçlü filosu sayesinde uygun maliyetlerde hizmet vermektedir.

İletişime Geçin

Yeşilköy Mah. Atatürk Cad. EGS Businness Park Blokları B2 Blok Kat 1 D Bakırköy/İSTANBUL
+90 549 743 19 49