Türkiye Çıkışlı Konteyner Hattı

Kadem Logistics

Kadem Lojistik, yaptığı yatırımlar ile CIS Ülkelerine Türkiye çıkışlı Konteyner Hizmeti sağlamakta Kendine ait 20 DC ve 21 Ton 26 Ton Ağır Konteynerleri ile siz değerli müşterilerine hizmet vermekte Öncelikli Hattımız olan Kazakistan Kırgızistan Özbekistan Hattımız İle sizlere İpek yolu deneyimini yaşatmaktan mutluluk duyarız

Türkiye -Kazakistan 23-27 Gün
Türkiye- Kırgızistan 24-28 Gün
Türkiye – Özbekistan 27-29 Gün
20 ve 40 DC Konteyner Sipariş ve Detaylı bilgi için Lütfen info@kademlogistics.com adresinden bilgi alabilirsiniz.

Yükünüzün ve ticaretinizin ne kadar önemli olduğunun bilincindeyiz. Tüm Kadem Lojistik personeli olarak zorlu coğrafyalarda Sağlam Güvenilir bir Lojistik deneyimi sağlamak için her zaman yanınızdayız.

Deneyimli Ekip
Geniş Araç Filosu
Ekonomik Fiyatlar
Güvenilirlik
Deneyim ve Uzmanlık Geniş Hizmet Yelpazesi Güvenilirlik

Kadem Logistics, yılların verdiği deneyimle lojistik sektöründe güçlü bir konuma sahiptir. Müşterilerine en iyi hizmeti sunmak için alanında uzmanlaşmış bir ekip ile çalışır.

Kadem, kara, deniz ve hava taşımacılığı dahil olmak üzere geniş bir lojistik hizmet yelpazesi sunar. Müşterilerine tüm lojistik ihtiyaçlarını tek bir çatı altında karşılayabilme avantajı sunar.

Kadem Logistics, güvenilirlik ve zamanında teslimat konularında öncelikli bir yaklaşım benimser. Müşterilerine güvenilir lojistik çözümleri sunarak işlerinin sorunsuz bir şekilde yürütülmesine katkı sağlar.

Tecrübeli ve kendi alanlarında uzman olan personel yapısı ile güçlü filosu sayesinde uygun maliyetlerde hizmet vermektedir.

İletişime Geçin

Yeşilköy Mah. Atatürk Cad. EGS Businness Park Blokları B2 Blok Kat 1 D Bakırköy/İSTANBUL
+90 549 743 19 49