Parsiyel Taşımacılık

Kadem Logistics

Kadem Lojistik CIS Bölgesi ve Orta Doğunun tamamına yakınına komple ve proje yüklemelerinin yanında ,parsiyel gönderileriniz için İstanbul Erenköy depomuzdan organize ettiğimiz yükleme taleplerinizi info@kademlogistics.com adresine yönlendirebilir , rekabetçi navlunlarımız dan faydalanabilirsiniz. İstanbul Erenköy depomuzdan çıkarttığımız haftalık parsiyel programımız aşağıdaki gibidir.

Kazakistan Parsiyel aracımız haftalık 5 sefer düzenlenir çıkışlarımız her haftanın Çarşamba ve Cuma günü olarak belirlenir.

Kırgızistan Parsiyel aracımız haftalık 2 sefer düzenlenir çıkışlarımız haftanın her Cuma Günü olarak belirlenir.

Özbekistan Parsiyel aracımız haftalık 3 sefer düzenlenir çıkışlarımız haftanın her Cuma ve her Çarşamba Günü olarak belirlenir.

Deneyimli Ekip
Geniş Araç Filosu
Ekonomik Fiyatlar
Güvenilirlik
Deneyim ve Uzmanlık Geniş Hizmet Yelpazesi Güvenilirlik

Kadem Logistics, yılların verdiği deneyimle lojistik sektöründe güçlü bir konuma sahiptir. Müşterilerine en iyi hizmeti sunmak için alanında uzmanlaşmış bir ekip ile çalışır.

Kadem, kara, deniz ve hava taşımacılığı dahil olmak üzere geniş bir lojistik hizmet yelpazesi sunar. Müşterilerine tüm lojistik ihtiyaçlarını tek bir çatı altında karşılayabilme avantajı sunar.

Kadem Logistics, güvenilirlik ve zamanında teslimat konularında öncelikli bir yaklaşım benimser. Müşterilerine güvenilir lojistik çözümleri sunarak işlerinin sorunsuz bir şekilde yürütülmesine katkı sağlar.

Tecrübeli ve kendi alanlarında uzman olan personel yapısı ile güçlü filosu sayesinde uygun maliyetlerde hizmet vermektedir.

İletişime Geçin

Yeşilköy Mah. Atatürk Cad. EGS Businness Park Blokları B2 Blok Kat 1 D Bakırköy/İSTANBUL
+90 549 743 19 49