Gümrükleme

Kadem Logistics

Yurtiçi Gümrük Hizmetleri

Kadem Lojistik Türkiye sınırları içerisinde aşağıda belirtilen gümrük hizmetleri alınan vekaletname ile firmamız tarafından verilmektedir.

  • İhracat
  • İthalat
  • Aktarma
  • Transit
  • Antrepo

Yurt Dışı Gümrük Hizmetleri ;

Müşterilerimizin talep etmesi halinde Rusya, Ukrayna ve Kazakistan ülkelerinde ithalat gümrükleme işlemleri firmamız tarafından alınan vekaletname ile yapılabilmektedir.

Deneyimli Ekip
Geniş Araç Filosu
Ekonomik Fiyatlar
Güvenilirlik
Deneyim ve Uzmanlık Geniş Hizmet Yelpazesi Güvenilirlik

Kadem Logistics, yılların verdiği deneyimle lojistik sektöründe güçlü bir konuma sahiptir. Müşterilerine en iyi hizmeti sunmak için alanında uzmanlaşmış bir ekip ile çalışır.

Kadem, kara, deniz ve hava taşımacılığı dahil olmak üzere geniş bir lojistik hizmet yelpazesi sunar. Müşterilerine tüm lojistik ihtiyaçlarını tek bir çatı altında karşılayabilme avantajı sunar.

Kadem Logistics, güvenilirlik ve zamanında teslimat konularında öncelikli bir yaklaşım benimser. Müşterilerine güvenilir lojistik çözümleri sunarak işlerinin sorunsuz bir şekilde yürütülmesine katkı sağlar.

Tecrübeli ve kendi alanlarında uzman olan personel yapısı ile güçlü filosu sayesinde uygun maliyetlerde hizmet vermektedir.

İletişime Geçin

Yeşilköy Mah. Atatürk Cad. EGS Businness Park Blokları B2 Blok Kat 1 D Bakırköy/İSTANBUL
+90 549 743 19 49