CIS Hattı

Kadem Logistics

Kadem Lojistik, Ukrayna, Beyaz Rusya, Rusya, Kazakistan, Kırgızistan ve Moğolistan ülkelerine hizmet veren Türkiye ve Kazakistan’da geniş öz mal filosu ile Müşteri memnuniyeti anlayışı ve kurumsal sorumluluklarının yanı sıra, tüm bölgede ofisleri, geniş network ağı ile Rusya ve Kazakistan başta olmak üzere gümrükleme, iç nakliye ve depolama gibi bir çok lokal hizmeti uygun maliyetlerde sunmaktadır.

Filomuzda 42 Kazak plaka öz mal araç ve 62 Adet 20 DC Konteyner olup bunların içerisinde tenteli , mega, termoking dorse ve 26 Ton kapasiteli Konteynerlerimiz ile hem daimi araç tedarikini ve Konteynerlerimizi zamanında sağlayabilir, hem de projelerinizin lojistik desteğini deneyimli kadromuz ve lokal ofislerimiz ile konforunu , kalitesini arttırabilirsiniz.

BDT ülkelerine Zonguldak, Haydarpaşa ve Sarp kapı üzerinden çıkış yapılır. Buna göre, Zonguldak ve Haydarpaşa çıkışlarımız , roro servisi ile Odessa (Ukrayna) limanı üzerinden tüm destinasyonlarımıza ilerleme sağlanır. Sıra ile Beyaz Rusya , Rusya , Kazakistan Kırgızistan ve Moğolistan’a ulaşabildiğimiz yoğun bir rotadır. Diğer taraftan Sarp Çıkış Kapısı üzerinden, sırasıyla Gürcistan , Rusya ,Kazakistan , Kırgızistan ve Moğolistan’a kadar ulaşım sağlanabilinmektedir.

Deneyimli Ekip
Geniş Araç Filosu
Ekonomik Fiyatlar
Güvenilirlik

Kadem Lojistik araçlarının teknik bakımları ile yakından ilgilidir, seferden dönen her aracının Almaty merkezinde (BLIK) Kadem Lojistik elemanları tarafından yüksek standartlarda gerçekleştirilir. Bunun yanı sıra, CIS coğrafyasında yolda teknik bir arızadan ötürü durmak zorunda kalan gerek öz mal ,gerek dış tedarik aracımız için mobil teknik servisini kısa süre içerisinde aracın başına yönlendirilmektedir. Servis personelimiz, yolda kalan aracın bakımını ve tüm gereksinimlerine ( parça vs) cevap verir ve aracın çalışır sefere uygun olduğundan emin olduktan sonra araç boşaltma yerine yönlendirilir. Eğer araç kısa sürede bakıma cevap veremeyecek durumda ise , yakın bölgede bekleyen alterantif bir çekicimiz yönlendirilir ve sevkiyat devam eder.

Yükünüzün ve ticaretinizin ne kadar önemli olduğunun bilincindeyiz. Tüm Kadem Lojistik personeli olarak zorlu coğrafyalarda Sağlam Güvenilir bir Lojistik deneyimi sağlamak için her zaman yanınızdayız.

Deneyim ve Uzmanlık Geniş Hizmet Yelpazesi Güvenilirlik

Kadem Logistics, yılların verdiği deneyimle lojistik sektöründe güçlü bir konuma sahiptir. Müşterilerine en iyi hizmeti sunmak için alanında uzmanlaşmış bir ekip ile çalışır.

Kadem, kara, deniz ve hava taşımacılığı dahil olmak üzere geniş bir lojistik hizmet yelpazesi sunar. Müşterilerine tüm lojistik ihtiyaçlarını tek bir çatı altında karşılayabilme avantajı sunar.

Kadem Logistics, güvenilirlik ve zamanında teslimat konularında öncelikli bir yaklaşım benimser. Müşterilerine güvenilir lojistik çözümleri sunarak işlerinin sorunsuz bir şekilde yürütülmesine katkı sağlar.

Tecrübeli ve kendi alanlarında uzman olan personel yapısı ile güçlü filosu sayesinde uygun maliyetlerde hizmet vermektedir.

İletişime Geçin

Yeşilköy Mah. Atatürk Cad. EGS Businness Park Blokları B2 Blok Kat 1 D Bakırköy/İSTANBUL
+90 549 743 19 49